Doprava ZDARMA

Príbeh Altisportu

V histórii spoločnosti AltiSport je okrem obchodného úspechu hlboko zakorenený aj príbeh vášne a odhodlania. Po skončení vojenskej služby a v ozvenách nežnej revolúcie, dvadsaťročný Aleš Titlbach začal svoju podnikateľskú cestu v malebnom meste Litvínov. V máji 1995 tu otvoril svoj prvý obchod so športovým oblečením. S rastúcim úspechom sa v roku 1998 presťahoval do väčšieho mesta Most, kde v obchodnom dome Prior zriadil obchod o rozlohe viac ako 750m2. Nebol to len obchod - bola to celé poschodie venované športovému oblečeniu s vlastným skladom nad predajňou.

Story
Story

S novým tisícročím prišla aj víziová myšlienka internetového obchodu. V roku 2012 bola dokončená skladová hala v Lome pri Litvínove, čo nám umožnilo expedovať objednávky po celej ČR z nášho areálu s plochou 5.000m2. Už v roku 2010 sme boli hrdí držiteľmi ocenenia "Obchod roka" v kategórii móda a oblečenie - a toto ocenenie získavame pravidelne. V roku 2013 sme dosiahli vrchol - stali sme sa absolutnými víťazmi v kategórii Eshop roka v Českej republike.

Story
Story

Inovácie v podnikaní nás priviedli k nadviazaniu spolupráce so zahraničnými výrobcami na začiatku roku 2010, čo viedlo k narodeniu našej vlastnej kolekcie. O päť rokov neskôr, v roku 2015, sme predstavili ďalšiu značku, KIXMI. V roku 2015 sme sa prvýkrát objavili v televíznej reklame a v nasledujúcom roku sa naše oblečenie stalo neoddeliteľnou súčasťou seriálov a filmov.

Story
Story

Naši spokojní zákazníci hovoria sami za seba. Oslavujeme pol milióna zákazníkov v ČR a ročne expedujeme 300.000 balíčkov! V roku 2016 sme sa presťahovali do ešte väčších skladových priestorov v centre Litvínova, s plochou 10.000m2.

Story
Story

Rok 2020 predstavoval zlom. Rozhodli sme sa expandovať do Európy a otvorili prvý e-shop na Slovensku. Rast nášho tímu pokračoval s príchodom Vojty Titlbacha, syna zakladateľa Aleša, a tak sa začala naša vlastná výroba v ČR. V roku 2023 sme rozšírili naše pôsobenie o e-shopy v Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a zároveň spustili B2B portál v Českej republike.

Story
Story

Celá cesta AltiSportu je príbehom nielen podnikateľského úspechu, ale aj rodinnej vášne a inovačného ducha. A tešíme sa na ďalšie kapitoly tohto vzrušujúceho príbehu!

Story

 

 

Na vašom súkromí nám záleží Používame cookies a podobné nástroje, ktoré sú potrebné na to, aby sme vám umožnili nakupovať, zlepšovali váš nákupný zážitok a poskytovali naše služby.
Viac informácií Menej informácií